O nas

„BIULETYN PRACA” to bezpłatna gazeta ukazująca się w Wielkopolsce, a skupiająca się na lokalnym rynku pracy. To platforma łącząca pracowników i pracodawców. Dzięki naszej gazecie pracodawca ma szansę zatrudnić wartościowego pracownika, natomiast osoba poszukująca pracy znajdzie satysfakcjonujące zatrudnienie. Dla pracowników oraz osób poszukujących pracy. „Biuletyn” to także kompendium wiedzy dotyczące przepisów z zakresu prawa pracy, informacje o kursach i szkoleniach, liczne porady i cenne informacje. „Biuletyn Praca” to także serwis internetowy z ogłoszeniami dotyczącymi pracy.

Jako wydawcę charakteryzuje nas 10-letnie doświadczenie na rynku prasy lokalnej oraz ogólnopolskiej oraz kilkunastoletni dorobek związany z tematyką pracy w kraju i za granicą.

 

NAKŁAD PISMA: 15 tysięcy egzemplarzy

 

DOSTĘPNOŚĆ GAZETY:

Gazeta dostępna jest w często uczęszczanych punktach handlowych. Uzupełnieniem dla dystrybucji stacjonarnej jest portal internetowy z ogłoszeniami rekrutacyjnymi oraz z dostępem do informacji on-line.

Powiat poznański
Poznań, Swarzędz, Komorniki, Plewiska, Skórzewo, Luboń, Mosina, Puszczykowo, Kórnik, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Dąbrówka, Palędzie, Wysogotowo, Przeźmierowo, Wiry, Pecna, Daszewice, Borówiec, Czapury, Tulce

Powiat kościański
Kościan, Czempiń, Śmigiel, Racot

Powiat śremski
Śrem, Psarskie

Powiat średzki
Środa Wielkopolska, Zaniemyśl

Powiat grodziski
Grodzisk Wielkopolski